آموزش فایل، دانلود فایل های آموزشی

  • AmoozeshFile@gmail.com

راهنما

پرداخت با استفاده از درگاه نکست پی

تمامی درگاه های پرداخت آموزش فایل توسط شرکت دانش بنیان نکست پی پشتیبانی می شود. نکست پی دارای مجوز رسمی پرداختیاری به شماره 1971/ص/98 ، از شرکت شاپرک و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و دارای نماد اعتماد در حوزه (متمرکزکنندگان پرداخت) از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت معدن و تجارت است. 

درباره نکست پی بیشتر بخوانید

برای دانلود فایل های سایت، نیاز به ایجاد حساب کاربری و ثبت نام ندارید و تنها با کلیک بر روی گزینه پرداخت، به صفحه پرداخت هدایت می شوید و پس از انجام مراحل پرداخت اینترنتی، دانلود فایل برای شما آغاز خواهد شد.

درصورت ناموفق بودن پرداخت، درصورتیکه از حساب شما مبلغی کسر شده و تا 72 ساعت بعد به حساب شما برگشت داده نشود، لطفاً جهت تسریع در فرآیند رسیدگی، اطلاعات تماس خود (مانند ایمیل معتبر یا شماره همراه) و اطلاعات پرداخت ازجمله تاریخ، زمان(شامل ساعت و دقیقه)، کد پیگیری و شماره سفارش را به اینجا (کلیک کنید) بفرستید تا رسیدگی شود. این اطلاعات پس از انجام پرداخت الکترونیک در قالب فاکتور پرداخت قابل مشاهده خواهد بود. درصورتی که پرداخت انجام شده باشد، لینک دانلود برای شما ارسال خواهد شد.


دانلود رایگان نرم افزار برای باز کردن فایل های فشرده .rar و .zip

فایل های موجود در سایت آموزش فایل همه به صورت فشرده با فرمت rar هستند. برای استفاده از آنها باید این فایل ها را از حالت فشرده خارج کنید. در اینجا لینک دانلود بهترین برنامه های مدیریت فایل های فشرده بصورت رایگان ارائه شده است.

برای ویندوز (کلیک کنید)

برای مکینتاش (کلیک کنید)

برای اندروید (کلیک کنید)

برای IOS (کلیک کنید)