آموزش فایل، دانلود فایل های آموزشی

 • AmoozeshFile@gmail.com

درباره این مجموعه

درود بر شما والدین گرامی

از اینکه این مجموعه را برای افزایش مهارت ها و توانمندی های کودک خود برگزیدید، از شما سپاسگزاریم.

درباره مجموعه حاضر

آموزش مرحله به مرحله، یکی از راه های مناسب و اصولی برای آموزش طراحی و نقاشی به کودکان است چرا که طبق اصول استاندارد، و با استفاده از اشکال هندسی و ساده شناخته شده، آغاز و پایان طراحی یک تصویر را به کودک می آموزد.

برای گردآوری و انتشار این مجموعه، از میان بهترین و مناسب ترین آموزش های نقاشی و طراحی مرحله به مرحله در سراسر جهان گزینش، پالایش و ویرایش انجام شد.

 • گزینش بهترین نقاشی ها و طراحی ها از نظر مناسب بودن برای آموزش و قابل درک بودن توسط کودکان در سنین مختلف.
 • پالایش بر اساس کیفیت تصاویر، مناسب بودن برای سنین کودکان و نوجوانان، حذف تصاویر نامناسب و غیره انجام شد.
 • ویرایش تصاویر به این شکل انجام شد که کیفیت تصاویر و وضوح آنها ارتقا پیدا کرد، اندازه تصاویر برای درج در مجموعه نهایی یکسان سازی شد، پس زمینه تصاویر هم شکل شد، نحوه قرارگیری مراحل مختلف ترسیم هر نقاشی به صورت واحد و یکسان در تمام نقاشی ها اعمال شد.


سطح بندی فایل های این مجموعه
سطح‌بندی و انتخاب عکس‌های قرار گرفته در هر کدام از سطوح براساس مطالعات و بررسی‌های قبلی انجام‌شده. اما این بیانگر این نیست که تمامی کودکان از این قاعده پیروی کنند یعنی شاید کودک شما نسبت‌به کودکان با سن بالاتر، پتانسیل و علاقه بیشتری نسبت‌به نقاشی داشته باشد و بتواند از آموزش های سطح بالاتر از سن خود استفاده کند.
یا این‌که ممکن است نقاشی‌های موجود در یک سطح لزوماً برای همه افراد ساده و یا مشکل نباشد.
این سطح‌بندی براساس میانگین‌های به‌دست‌آمده از مطالعات قبلی انجام‌شده است و لزوماً برای همه افراد یکسان نیست، یعنی ممکن است فرزند شما بیشتر علاقه و استعداد در کشیدن نقاشی‌های سطح ۲ را داشته باشد که با توجه به سن کودک کاملاً طبیعی باشد، اما ممکن است در کشیدن بعضی از نقاشی‌ها مشکل داشته باشد و یا این‌که نقاشی‌های سطوح بالاتر از سن خود را نیز به‌آسانی بتواند نقاشی بکشد.

به همین دلیل، تعدادی از تصاویر مربوط به گروه ها و سطوح مختلف را به صورت تصادفی از بین 1100 آموزش این مجموعه انتخاب کردیم که در صفحه فایلهای نمونه رایگان (کلیک کنید) قابل مشاهده و دانلود رایگان هستند. می توانید با استفاده از این فایل ها، فرزند خود را تعیین سطح کنید و سطح مناسب کودک خود را آگاهانه خریداری نمایید.

خصوصیات این مجموعه

 • با کیفیت و وضوح بالا
 • قابل نمایش و مشاهده روی موبایل، تبلت و کامپیوتر
 • قابل نمایش روی تلویزیونهای خانگی
 • دارای نسخه قابل چاپ اقتصادی و به صرفه. قابل چاپ در ابعاد مختلف A4، A3، پوستر(۵۰ در ۷۰، مخصوص مهدکودک و آموزشگاه هنری) و... بدون افت کیفیت.
 • دسترسی به بیش از ۱۱۰۰ آموزش با کیفیت
 • کار کردن با این فایلهای آموزشی میتواند نحوه صحیح آغاز و پایان نقاشی را به کودکان بیاموزد.
 • برای در اختیار داشتن این مجموعه نیاز به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری ندارید و تنها با کلیک بر روی گزینه پرداخت به درگاه پرداخت شرکت نکست پی هدایت می شوید.

مزایای این مجموعه

 1. افزایش میزان اعتماد به نفس کودک با ترسیم نقاشی های جدید و زیبا
 2. سرگرمی در منزل بخصوص در شرایط کرونایی
 3. ایجاد دوستی و اعتماد بین والدین و فرزندان با تلاش برای یادگیری طرح های این مجموعه
 4. تجارب روانشناسی و نظرسنجی های انجام شده نشان میدهد نقاشی کشیدن برای کودکان یکی از راههای جلب اعتماد و علاقه کودک نسبت به اطرافیان است
 5. کودک با کمک سه سطح آموزشی این مجموعه می تواند مرحله به مرحله به دنیای حرفه ای نقاشی وارد شود
 6. یادگیری نقاشی به کمک این مجموعه نه تنها برای کودکان، بلکه برای سنین بالاتر نیز توصیه می شود. بخصوص برای طی کردن مراحل مقدماتی طراحی و آماده شدن برای ورود به مراحل حرفه ای.

برای دانلود این آموزش های می توانید از لینک زیر شروع کنید